Naše prodejna

Adresa Jaromírova 3, Praha 2
Otevírací doba Po - Pá: 11:00 - 19:00
Sobota: 14:00 - 18:00
Telefon +420 601 354 333
Email info@deskove-hry.com
Mapa

Activity: Disney Classic

Úvod > Společenské hry > Rodinné hry > Activity: Disney Classic

Parametry

Věk od 1 roku
Počet hráčů 1 hráč
Komunikace 5/5
Strategie 2/5
Náhoda 3/5
Náročnost 2/5

Nákup

Sklad Skladem
Kód PI00230
Prodejní cena 483,- Kč
Půjčovné 1 den119,- Kč
1 týden149,- Kč
3 týdny179,- Kč
nebo v rámci předplatného zdarma

Počet kusů

Popis produktu

Activity Disney Classic je hra pro děti, která je postavená na principech populární hry Acitivity. Děti se snaží pomocí pantomimy, kreslení či slovního popisu ostatním vysvětlit, jaké slovo si na kartě vylosovaly. Jde o postavičky či předměty z Disneyho pohádek.

Stejně jako ostatní dětské varianty úspěšné hry Activity se i Activity Disney odehrávají na hracím plánu, který je tvořen puzzle dílky. Děti se snaží doskákat po barevných balóncích až do cíle, který jim odmávává medvídek Pú.

Hra se hraje ve skupinách. Jeden z hráčů vysvětluje pojem, ostatní se jej snaží uhodnout. Hra probíhá tak, že si hráč, který je právě na řadě, vylosuje kartu s obrázkem. Sám si zvolí, zda bude pojem popisovat:

  • pomocí slov
  • kreslit
  • pantomimicky předvádět.

Pokud jeho spoluhráči uhádnou, o jakou pohádkovou postavu či předmět se jedná, poskočí na herním plánu směrem k cíli. Hráči nepostupují jedno políčko po druhém. Jejich posun určuje karta, kterou se jim právě podařilo úspěšně předvést a uhádnout. Karty mají totiž různě barevné rubové strany. A pokud hráči uhádnou pojem na kartě např. s modrou barvou, postupují na hrací desce na modrý balónek. Poskočit tak klidně mohou i o dva balónky kupředu.

Hra Activity Disney Classic obsahuje:
6 dílů herního plánu, 165 hracích karet, 4 figurky

Komentáře