Naše prodejna

Adresa Jaromírova 3, Praha 2
Otevírací doba Po - Pá: 11:00 - 19:00
Sobota: 14:00 - 18:00
Telefon +420 601 354 333
Email info@deskove-hry.com
Mapa

Duchová v koupelně

Úvod > > Duchová v koupelně

Duchové v koupelně Duchové v koupelně

Parametry

Věk od 8 let
Délka hry 20 - 30 minut
Počet hráčů 2 - 8 hráčů
Jazyk hry Bez textu 
Jazyk návodu CS SK 
Autor hry Jacques Zeimet
Komunikace 4/5
Strategie 1/5
Náhoda 4/5
Náročnost 1/5

Nákup

Sklad Skladem
Kód MK104
Prodejní cena 329,- Kč
Půjčovné 1 den69,- Kč
1 týden130,- Kč
3 týdny139,- Kč
nebo v rámci předplatného zdarma

Počet kusů

Popis produktu

Duchová v koupelně je pokračováním postřehové hry Duch! Nově se Vám představí paní duchová se čtyřmi, koupelnovými předměty.

Hra Duchová v koupelně je stejně jako původní hra Duch samostatnou hrou. Obě hry lze však spojit a hrát je společně - s celkem deseti předměty ve hře a novými pravidly Vás pak čeká teprve ta pořádná jízda.

Stejně jako v původní hře Duch jsou i ve variantě Duchová v koupelně zachována základní pravidla. Tedy na stole je umístěno celkem pět barevných předmětů (paní duchová, ručník, kartáč, vana a žába). Hráči po té vykládají karty, na nichž jsou vyobrazeny vždy dva tyto předměty buď ve správných barvách nebo v barvách odlišných. Úkolem hráčů je pak co nejrychleji nalézt ten správný předmět a chňapnout po něm. Věc však není tak jednoduchá - pokud totiž na kartě není vyobrazen předmět ve správné barvě, přichází na řadu kombinatorika. Hráči totiž v takovém případě musí ukořistit předmět, který nemá jako jediný s kartou nic společného (př: na kartě je zobrazena šedá paní duchová a červený kartáč; avšak ve hře není předmět šedé paní duchové, ani červeného kartáče obsažen; z tohoto důvodu musí hráči ukořistit po žábu (zelená)- totiž ani žába, ani zelená barva nejsou na kartě vyobrazeny).

Do hry vstupuje navíc mluvící žába. Ta ve variantě Duchová v koupelně mluví nejenom česky, ale za určité situace dokonce jedním z cizích jazyků!

 

Hra obsahuje: 5 nových předmětů (paní duchovou, kartáč, ručník, vanu a žábu), 60 karet

Komentáře

Podobné produkty

Duch! 329,- Kč
Twister 504,- Kč