Naše prodejna

Adresa Jaromírova 3, Praha 2
Otevírací doba Po - Pá: 11:00 - 19:00
Sobota: 14:00 - 18:00
Telefon +420 601 354 333
Email info@deskove-hry.com
Mapa

Mondo

Úvod > > Mondo

Mondo

Parametry

Věk od 8 let
Délka hry 20 minut
Počet hráčů 1 - 4 hráči
Jazyk hry Bez textu 
Jazyk návodu CS 
Autor hry Michael Schacht
Komunikace 4/5
Strategie 2/5
Náhoda 3/5
Náročnost 2/5

Nákup

Sklad Nedostupné
Kód
Prodejní cena 659,- Kč
Půjčovné 1 den119,- Kč
1 týden149,- Kč
3 týdny179,- Kč
nebo v rámci předplatného zdarma

Popis produktu

Mondo je hra jednoduchými pravidly avšak velkou spoustou možností. Nabízí tři různé úrovně náročnosti, a proto se líbí jak začátečníkům, tak zkušeným hráčům, kteří se u hry zaručeně pobaví.

Ve hře soupeří hráči nejen proti sobě, ale i proti samotnému času. Každý hráč má svou vlastní plochu s vyobrazením malého území s prázdnými pozicemi na vkládání dílů. Hráči si současně budou ze středu stolu brát dílky zobrazující různá zvířata a prostředí a umisťovat je na svou herní desku ve snaze vytvořit kompletně zaplněnou oblast stejným prostředím. Nový dílek musí být vždy umístěn vedle jež položeného dílu, ale rozdíly mezi prostředím se nezapočítají (berou se jako chyby a při vyhodnocování za ně hráč vyfasuje záporné body.)

Jakmile vyprší čas, hráč získá bonusové body za každé zvíře a každé hotové prostředí, naopak záporné body za dílky se sopkami, prázdnými poly a nenavazující dílky (například dílek s lesem nasazený vedle dílku s pobřežím). Mondo má tři stupně obtížnosti a postupně přidává nové možnosti jak získat (avšak i ztratit) bonusové body, stejně tak obsahuje i pravidla pro hru jednoho hráče.

 

Komentáře

Podobné produkty

Mondo 659,- Kč